Vreau sa ajut


Mai jos sunt afisate metodele prin care ne puteti ajuta in demersurile noastre. Multumim frumos pentru sprijinul acordat.

Declaratia 230 – directioneaza 2% (persoane fizice)

Daca doriti sa donati asociatiei noastre cei 2% din impozitul pe salariu, va rugam sa folositi una din metodele de mai jos: declaratia precompletata pentru anul 2018, pentru venituri din SALARII: DECLARATIA_230_AS_DAR_2018 declaratia precompletata pentru anul 2018, in care trebuie sa BIFATI dvs la punctul II categoria de venituri (SALARIAT sau PENSIONAR): DECLARATIA_230_AS_DAR_2018 FCATEG. completare manuala  … Read more

Posted in Donatii | Tagged , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Directioneaza 20% din impozitul pe profit (persoane juridice)

Agentii economici au puterea de a redirectiona o parte din impozitul pe profit in interesul unor cauze sociale. Puteți face sponsorizari de pana la 20% din impozitul pe profit datorat statului, in limita a 0.3% din cifra de afaceri a firmei. Impozitul se diminueaza cu suma aferenta sponsorizarii. Varianta draft a contractului de sponsorizare o puteti  … Read more

Posted in Donatii | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment

Doneaza prin PayPal sau cu cardul

Ne puteti ajuta si donand direct cu contul de PayPal sau cu cardul accesand link-ul catre site-ul PayPal de mai jos:

Posted in Donatii | 1 Comment

Va multumim pentru ajutor!